Roletai

Roletai – puikus pasirinkimas ne tik namams, bet ir biurui, todėl Siūlome rinktis iš 10 skirtingų roletų tipų ir daugiau nei iš 300 audinių. Jie gali būti naudojami net ir specialios paskirties patalpose – vonios kambariuose, virtuvėje, gamybinėse patalpose ir kt.

Lengvai sukursite išskirtinį interjerą rinkdamiesi labiausiai Jūsų poreikiams tinkantį roletų tipą bei pasirinkto modelio, spalvos ir raštų audinį.

Roletai langui su stiklo paketu

Roletai langui su stiklo paketu

Roletai langui su stiklo paketu dėl specialios konstrukcijos netrukdys lengvai varstyti langų. Taip pat juos lengvai užfiksuosite pasirinktame aukštyje.

Roletai langui su stiklo paketu (rudas profilis)

Roletai langui su stiklo paketu
(rudas profilis)

Roletai rudo profilio langui su stiklo paketu išskirtinai pritaikyti tamsaus plastiko langus turintiems klientams. Lengvai valdomos kokybiškos konstrukcijos spalva nepriekaištingai tiks prie Jūsų lango.

Roletai langui su stiklo paketu PVC profilis

Roletai langui su stiklo paketu
PVC profilis

Roletai langui su PVC profiliu – tai geriausias pasirinkimas ekonomiško, tačiau kokybiško sprendimo ieškantiems klientams. Standartinis mechanizmas uždengiamas apsaugine plastiko juosta, kuri vizualiai tarsi susilieja su Jūsų langu.

Roletai langui su stiklo paketu (medžio imitacija)

Roletai langui su stiklo paketu
(medžio imitacija)


Roletai langui su stiklo paketu ir medžio imitacijos konstrukcija tinkamas mediniams ir plastikiniams langams. Galite rinktis įvairių tipų spalvas – raudonmedžio, ąžuolo, pušies imitacijos ir kt.

Roletai langui su stiklo paketu (iš apačios į viršų)

Roletai langui su stiklo paketu
(iš apačios į viršų)


Roletai langui su stiklo paketu ir iš apačios į viršų judančiu audiniu – modernus sprendimas norintiems apsisaugoti nuo pašalinių akių, tačiau gauti maksimaliai daug šviesos.

Roletas Standart ir Mini

Roletas Standart ir Mini


Roletai Standart ir Mini tiks taupantiems ir dėl specialių sąlygų negalintiems pasirinkti kito tipo roletų. Lengvai pakabinami Standart ir Mini roletai gali būti tvirtinami prie lango rėmo, sienos virš lango ar lubų.

Roletas Diena naktis

Roletas „Diena naktis“


Roletai „Diena naktis“ yra gaminamas iš ypatingo dviejų tipų skirtingo permatomumo dryžuoto audinio. Puikiai tinka norintiems maksimaliai tiksliai pasirinkti įeinančios šviesos srautą.

Roletas stoglangiui

Roletas stoglangiui


Roletas stoglangiui yra puikiai pritaikytas Jūsų palėpės langams. Specialų mechanizmą lengvai valdysite patogia rankenėle ir galėsite džiaugtis nuo nepageidautinos šviesos apsaugotais namais.

Dvigubas roletas

Roletas Standart ir Mini


Dvigubi roletai yra geriausias dieninių ir naktinių užuolaidų pakaitalas. Dviejų sluoksnių roleto audinius rinksitės pagal savo skonį, o mechanizmą paprastai valdysite dvejomis grandinėlėmis.

Vertikalios žaliuzės

Svajojantiems įsigyti vertikalias žaliuzes siūlome užsisakyti iš plataus gaminių spektro. Klasiką mėgstantys gali rinktis standartines vertikalias žaliuzes, norintys žaismingos aplinkos – banguotas žaliuzes, o kuriantiems modernų interjerą patiks šiuolaikiškos virvelinės vertikalios žaliuzės. Tai puikus sprendimas ir nestandartinių matmenų bei formų langams!

Daugiau apie siūlomas tekstūras ir spalvas galite sužinoti mūsų salone, svetainėje nurodytais rekvizitais arba vertikalių žaliuzių audinių galerijoje.

Vertikalios žaliuzės Klasikinės

Vertikalios žaliuzės „Klasikinės“

Klasikinės vertikalios žaliuzės – lengvai valdomas sprendimas. Siūlome daugiau nei 200 spalvų paletę. Norintys atnaujinti interjerą gali keisti tik audinio juostas. Nereikės pirkti naujo mechanizmo, todėl sutaupysite!

Vertikalios žaliuzės Saulės bangos

Vertikalios žaliuzės „Saulės bangos“

Vertikalios žaliuzės „Saulės bangos“ – žaisminga ir paprastai valdoma langų apsaugos ir puošmenos priemonė. Krentant šviesai šios atrodo itin originaliai.

Vertikalios žaliuzės Virvelinės

Vertikalios žaliuzės „Virvelinės“

Roletai langui su PVC profiliu – tai geriausias pasirinkimas ekonomiško, tačiau kokybiško sprendimo ieškantiems klientams. Standartinis mechanizmas uždengiamas apsaugine plastiko juosta, kuri vizualiai tarsi susilieja su Jūsų langu.

Horizontalios žaliuzės

Siūlomos dviejų tipų horizontalios žaliuzės už neįtikėtinai patrauklią kainą. Galite rinktis aliumines arba medines, papuošdami ir apsaugodami savo namus lengvai valdomomis ir prižiūrimomis žaliuzėmis.

Aliuminės horizontalios žaliuzės

Aliuminės horizontalios žaliuzės

Apsauga nuo saulės ir patalų įšilimo, iki 15 skirtingų spalvų ir ypač lengvai prižiūrimos aliuminės horizontalios žaliuzės – pamėgtas klientų sprendimas.

Medinės horizontalios žaliuzės

Medinės horizontalios žaliuzės

Natūralaus medžio horizontalios žaliuzės į namus ar biurą įneš prabangos ir jaukumo pojūtį.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Jei nenorite, kad šiltuoju metų laikų patalpose skraidytų vabzdžiai, siūlome įsigyti apsisaugojimui nuo vabzdžių skirtų priemonių, kuriomis lengvai uždengsite langus ir duris, nesumažindami šviesos ir gryno oro srauto patalpose. Klientai gali įsigyti dviejų tipų apsaugas langams ir patogią durų apsaugos sistemą.

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių – moderni apsaugos priemonė. Jį galite nuleisti arba pakelti Jums patogiu metu.

Tinklelio nuo vabzdžių rėmelis

Tinklelio nuo vabzdžių rėmelis

Tinklelio nuo vabzdžių rėmelis – paprastas sprendimas už patrauklią kainą. Lango išorėje montuojamas rėmas kiaurą parą saugos Jūsų patalpas nuo nepageidaujamų vabzdžių.

Tinklelis – durys

Tinklelis – durys

Tinklelis – durys netrukdys įeiti ar išeiti. Vyriais tvirtinama speciali sistema pradarius duris automatiškai užsidarys, todėl būsite tikri dėl patalpų saugumo.

Plisuotos žaliuzės

Šios žaliuzės gali būti pritaikytos bet kokiems langams. Galite rinktis iš daugelio spalvų. Taip pat, žaliuzės fiksuojasi bet kuriame aukštyje traukiant jas tiek iš apačios į viršų, tiek iš viršaus į apačią.

Plisuotų žaliuzių privalumai:


• Plisuotos žaliuzės šonuose tvirtinamos specialiomis virvelėmis ir yra valdomos rankiniu būdu traukiant jas iš viršaus žemyn arba iš apačios į viršų.
• Gali būti fiksuojamos bet kurioje padėtyje, viršuje, apačioje ar per lango vidurį.
• Mechanizmo spalva: balta ir ruda, konstrukcija: aliuminio profilis.
• Montuojamos universaliai (ir prie lango, ir prie nišos).
• Ypač lengvai prižiūrimos – paprasta išimti ir išplauti.
• Plisuotas žaliuzes galite rinkis iš ypač didelės skirtingų spalvų, tekstūrų bei audinių paletės. Turime virš 200 audinių.
• Maksimalūs matmenys*: plotis – 1,5 m, aukštis – 1,95 m.
• Modernus ir patogus būdas ne tik papuošti interjerą, bet ir apsisaugoti nuo saulės spindulių.

  • Plisuotos žaliuzės
  • Plisuotos žaliuzės