Laminuotos vidaus durys

Pardavimas, pristatymas, montavimas

Palankesnės kainos alternatyva medinėms durims – laminuotos durys.

 

Aukštos kokybės laminuotos vidaus durys yra vidaus patalpų durys, šių durų paviršius yra padengtas specialiu plono sluoksnio laminatu. Vienas didžiausių laminato privalumų – juo padengtos laminuotos durys yra apsaugotos nuo neigiamų aplinkos veiksnių, tokių kaip, drėgmė, šiluma, įbrėžimai, spalvos pokyčiai ir kiti, galintys pakenkti durų išvaizdai bei funkcionalumui. Dėl šių savybių laminuotos vidaus durys dažnai yra montuojamos patalpose, kuriose yra didesnė drėgmės rizika, kaip pavyzdžiui, vonios kambarys.

 

Tokias duris labai lengva pritaikyti skirtingų dizainų interjeruose, nes laminuotos durys gali būti gaminamos įvairių spalvų, tekstūrų, jų priežiūra nereikalauja papildomų pastangų. Kadangi laminuotų durų gamyba yra kur kas paprastesnė nei medinių, todėl jos yra ekonomiškesnis variantas jaukiems ir stilingiems namams.

 

Kviečiame apsilankyti, rinktis kokybę ir patikimumą – VIP DURIS. O jei nesate apsisprendę, turite klausimų – mūsų profesionalų komanda mielai ir išsamiai jus pakonsultuos bei suteiks visą reikalingą informaciją.